|

Kasjan Pracki - o mnie

Kasjan Pracki - trener personalny, zdjęcie portretowe

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze byłem związany z aktywnością fizyczną. Trenowałem piłkę nożną, kilka lat lekkoatletykę oraz koszykówkę, z licznymi sukcesami. Poczynając od szkoły podstawowej, na studiach AWF kończąc, zawsze byłem uczniem klas sportowych, praca trenera personalnego była więc dla mnie naturalną konsekwencją.

Moją przygodę z siłownią rozpocząłem w wieku 14 lat. Jeszcze wtedy nie myślałem o tym, że rozpisywanie planów i dawanie wskazówek kolegom z dzieciństwa będzie moją pracą. Karierę trenera personalnego rozpocząłem na ostatnim roku studiów w jednej z największych, ogólnopolskich sieci klubów fitness. Po kilku miesiącach pracy w tym klubie zrozumiałem, że pragnę czegoś więcej, niż tylko duża ilość treningów i realizowanie korporacyjnych wytycznych. Rozpocząłem współpracę z klubem klasy premium, zlokalizowaym w 5-gwiazdowym hotelu na warszawskim Mokotowie, co dało mi szerokie możliwości rozwoju jako trener i pozwoliło mi na wypracowanie własnych metod pracy z moimi podopiecznymi. Nadal prowadzę treningi w tym klubie, ale dziś już jako miejsce jedno z kilku. Od wielu lat prowadzę nie tylko swoją działalność trenerską jak freelancer ale również szkolę przyszłych trenerów w Akademi Train Movement .Działam także jako projekt menager i copyrighter, co pozwala mi się realizować na różnych płaszczyznach mojej działalności. Przez ostatnich kilka lat współpracowałem z takimi firmami jak: Cushman and wakefield, PwC, Nike Perfektsport, Frontex, Mercedes-Benz, SHOM, JTI Polska, Ambasada Stanów Zjednoczonych, Szwecji, Niemiec czy Luksemburga. 

Podążanie do holistycznej i zdrowej sylwetki zawsze było moja pasją, dlatego z ogromną przyjemnością dziele się swoje wiedzą i doświadczeniem z moimi podopiecznymi. Stale rozwijam się jako trener, podnosząc swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach czy wydarzeniach branżowych, śledząc nowinki w świecie sportu czy zdrowego trybu życia, aby jeszcze lepiej móc pomagać swoim podopiecznym w osiąganiu ich celów.

Certyfikaty i szkolenia